Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UEFA 2020 Avrupa Şampiyonası Ne Zaman Başlayacak?
#1
Dünyayı etrafına saran korona virüs pandemisi sebebiyle Avrupa Futbol Şampiyonası tarihleri ertelenmişti. Norveç Futbol Federasyonu bu konu ile ilgili geçtiğimiz aylarda bir açıklama yayınlamış ve şampiyonanın olağanüstü nedenlerden dolayı bir sonraki yıl aynı tarihlerde yapılacağı açıklanmıştı. Birçok futbol sever ise bu karşılaşmaların ne zaman başlayacağını oldukça merak etme. Her dört senede bir büyük bir heyecanla beklenen Avrupa Futbol Şampiyonası peki ne zaman başlayacak? İşte detaylar...
 
Bu sene yapılması beklenen 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası ile ilgili korona virüs sebebiyle ertelendiği açıklanmıştı. 2020 yılı Haziran - Temmuz ayları içerisinde yapılması beklenen Avrupa Futbol Şampiyonası bir yıl ertelenmişti. Yapılan açıklamalara göre ise Avrupa Futbol Şampiyonasının yeni yılın Haziran - Temmuz aylarında yapılacağı futbol severler ile paylaşılmıştı. Futbol severler karşılaşmaları sultanbet adresinden izlemeyi beklerken şampiyonanın ertelenmesi sonrası oldukça üzülmüşlerdi.
 
Avrupa Futbol Şampiyonası dönemlerinde futbolseverler bu heyecanı yaşamak isterken bir yandan da sultanbet giriş adresindende şanslarını denemek istemektedirler. Avrupa Futbol Şampiyonası için ise kesin tarih verildi. Korona virüs hastalığının bitmesi sonrasında şampiyonanın  11 Haziran-11 Temmuz 2021 tarihlerinde oynanacağı açıklandı. Avrupa Futbol Şampiyonası karşılaşmalarını sizlerde izlemek ve tarih geldiğinde haberdar olmak için sultanbet üyelik adreslerini inceleyebilirsiniz.
 
Avrupa Futbol Şampiyonasına katılan ülke takımları ise şu şekilde; Türkiye, İngiltere, Çekya, Ukrayna, Portekiz, Almanya, Hollanda, İsviçre, Danimarka, Hırvatistan, Galler, İspanya, İsveç, Polonya, Avusturya, Fransa, Belçika, Rusya, İtalya ve Finlandiya.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi