Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tasarım Animasyon | Blender3d - Unity
#1
Animasyon ve tasarım internet çağının içinde bulunmamız ve yapılan tasarım anlayışını gelişmesi ve kendini güncellemesi ile çok değişti. 3D tasarımlar ve animasyonlar birbirinden farklı birçok konuda firma ve web sitelerinin sıklıkla kullandığı araçlara dönüştü ve günümüzdeki bu halini aldı. 
 
Tasarım Animasyon da, Türkiye’de bulunan 3D tasarım ve animasyon alanında bulunan tek blog konumundadır. Yani internette bulmanızın zor olabileceği birbirinden farklı bilgileri bir araya getirerek siz okurların daha kolay bu bilgilere erişimini sağlıyor. Blender3d nedir gibi soruların cevabı için bloğumuzu takip etmeniz durumunda, sizi bu tasarım programı ve diğer programların da ne işe yaradığını, tasarımların nasıl meydana geldiğini ve oluşturma süreçleri gibi birçok farklı konuyu tek tek ele alan sitemizde bu bilgilere erişebilirsiniz. Unity nedir gibi soruların cevabı için de sitemizi kontrol edebilir, diğer sitelerde yapacağınız uzun araştırmaları sitemizde toplu bilgi havuzu sayesinde kolayca ve daha hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca eğer siz de bir alanda kullanacağınız uygulamalar arasında seçim yaparken avantaj ve dezavantajları göz önünde bulundurarak mantıklı bir karar almak istiyorsanız, uygulamaları sitemizde tek tıkla aratıp hızlı bir şekilde karşılaştırma işlemlerinizi de yapabilir, bunun sonucunda sizin için uygun olan programların da ayarlarına yine sitemizden ulaşabilirsiniz. 
 
Farklı amaçlarla kullanılan birbirinden farklı birçok programları ve bunların nasıl kullanılacağını, indirdiğiniz programların ayar kısımlarında nasıl ilerleyeceğinizi ve kullanım konusunda zorluk yaşamamanız açısından programların kullanımını da kısa kısa bilgiler ile sizlere aktarır. Sitemizde bulunan bilgiler ile yeni yeni alışmaya başladığımız bu uygulamalara siz de kısa bir sürede aşina olabilir ve yapacağınız işlemlerde hız kazanabilirsiniz. Türkiye’nin tek 3D tasarım ve animasyon bloğu Tasarım Animasyon, sizler için sürekli güncel bilgileri sunar.
 
https://www.tasarimanimasyon.com/
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi