Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türkiye'nin Online Baskı Merkezi | Bas Gönder
#1
Matbaa ve kartvizit gibi hizmetlerin kalite standartlarına uygun ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak sağlandığı en iyi online matbaa firması olan Basgönder.net hizmetlerini sunmaya devam ediyor.
 
Online matbaa hizmeti veren firmamız, kaliteden ödün vermeden, piyasada bulunduğu uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimli ekibiyle birlikte, siz değerli müşterilerimizin en kaliteli hizmeti almanıza olanak sağlıyor. 
Firmamız gelişen teknolojiye ve yeniliklere ayak uydurarak, zamandan tasarruf etmeniz ve zevkinize göre ürünler temin etmeniz için var gücüyle gece gündüz çalışarak, en iyi online matbaa hizmetini sizlere sunmaktadır. Piyasada bulunan birden fazla online matbaa firmalarından farkımız, müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmamız ve en iyi hizmeti vermek için gelişmeleri yakından takip etmemizdir. Verdiğimiz hizmetler arasında, kartvizit oluşturma, maganet çeşitleri, insert ve katalog baskı hizmetleri, kâğıt oto paspas ve araba kokusu hizmetleri, Amerikan servis ve ıslak mendil hizmetleri, etiket çeşitleri, billboard, Megalight ve raket hizmetleri, Branda ve Folyo çeşitleri, Bayrak çeşitleri, broşür ve el ilanları, takvimler, ajandalar ve kalemler, promosyon ürünleri, özel istek ürünleri ve sektörel ürünler gibi birçok hizmet seçeneğini bulundurmaktayız.
 
Online matbaa hizmeti veren firmamız, piyasadaki rakiplerinden farklı olarak, baskı konularında üstlenmiş olduğu hizmetlerini en kısa sürede gerçekleştirerek müşterilerinin zamandan tasarruf etmelerini sağlıyor ve her türlü reklam tanıtımlarını itina ile gerçekleştiriyoruz. Online reklam tanıtım hizmeti veren firmamız kaliteli alt yapısıyla, her alanda faaliyet gösteren ajans ve şirketlerin talepleri doğrultusunda, online dijital reklam hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. 
Türkiye’de ve dünyada evrensel baskı çözümlerinin yaratıldığı en iyi online matbaa hizmeti vererek, siz müşterilerinin memnuniyetini büyük ölçüde kazanmış ve başarılarını gelişim ve teknolojiye uygun ekipmanları ile sürdürme yönünde ilerlemektedir. Online baskı ve reklam tanıtım hizmetleri konularında yılların vermiş olduğu tecrübesi ve profesyonel ekibi ile 7/24 size destek olmaya devam etmektedir. 
Uygun fiyat garantileri ve cazip ödeme seçenekleri ile firmamız size bütçenize uygun koşullar sunmaktadır. Basgönder web sayfamıza giriş yaparak, ayrıntılı bilgilere ulaşabilir, uygun ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi